Saturday Sep 26 2015

Turniej siatkarski młodzików

Bandurskiego 1, Mikołów 43-190, Poland Joanna Brehmer Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie
  • Where Mikołów,
    Poland
  • When Event Start
    10:00

IV TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MIKOŁÓW W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 1. Cel: • popularyzacja siatkówki, • propagowanie aktywnego trybu spędzania wolnego czasu • popularyzacja zdrowej – sportowej rywalizacji. 2. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie 3. Miejsce: Hala sportowa, ul. Bandurskiego 1A w Mikołowie 4. Termin: 13.09.2014r. godz. 9:00 5. Uczestnictwo: • w turnieju mogą brać udział drużyny siatkarskie (max. 12 drużyn) • kategoria wiekowa - w turnieju mogą uczestniczyć jedynie zawodnicy grający w kategorii Kadeci oraz młodsi (rocznik 1998 i młodsi) • dopuszcza się udział w kadrze meczowej 2 zawodników z kategorii juniorów, jednak w trakcie meczu na boisku może przebywać tylko 1 zawodnik z tej kategorii. • w każdym zespole winno być min. 7 zawodników, max. 12 zawodników, • drużyna powinna zgłosić swoje uczestnictwo poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 10.09.2014r pod nr. fax 032 779 76 03 lub na adres imprezy@mosir.mikolow.eu 6. System rozgrywek: • drużyny zostaną podzielone na trzy grupy grając systemem „każdy z każdym” • drużyny z miejsce 1,2,3,4, tworzą grupy walczące o miejsca od 1 do 12, mecze nadal rozgrywane są systemem „każdy z każdym” • turniej zostanie rozegrany zgodnie z przepisami PZPS • o ostatecznym systemie rozgrywek decyduje organizator w dniu zawodów. 7. Postanowienia regulaminowe: • wszystkie mecze w turnieju rozgrywane są: − do dwóch wygranych setów, − każdy set rozgrywany jest systemem zapisu ciągłego (każda zagrywka to punkt), − set rozgrywany jest do 20 punktów z koniecznością uzyskania dwóch punktów przewagi bez punktu granicznego, − set decydujący rozgrywany jest do 15 punktów z koniecznością uzyskania dwóch punktów przewagi bez punktu granicznego. • każdy zespół ma prawo do jednej przerwy na odpoczynek w każdym secie. przerwa między setami trwa 1 minutę. • w przypadku wystąpienia w meczu zawodnika nieuprawnionego do gry, drużyna przeciwna wygrywa spotkanie walkowerem. • drużyny powinny posiadać własne piłki rozgrzewkowe • organizator zastrzega sobie prawo możliwości skrócenia setów w przypadku przedłużania się turnieju 8. Obowiązki zawodnika • zawodnicy, którzy zachowują się w sposób chamski, obelżywy w stosunku do organizatora turnieju, innych zawodników czy komisji sędziowskiej – ZOSTAJĄ WYKLUCZENI • bezwzględne przestrzeganie powyższego regulaminu. 9. Postanowienia końcowe: • Każdy uczestnik biorący udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (MOSiR w Mikołowie) celem zgłoszenia do imprezy i podania wyników do ogólnej wiadomości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." • Akceptując regulamin każdy Uczestnik (w przypadku osób niepełnoletnich Opiekun) wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio, telewizję oraz na portalach internetowych a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów. • Osoby niepełnoletnie startujące w zawodach muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w imprezie do wglądu przez Organizatora • Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków a także rzeczy pozostawionych na obiekcie sportowym. • Zgłoszenie do turnieju jest równoznaczne z akceptacją regulaminu • W zawodach mogą uczestniczyć jedynie zawodnicy zgłoszeni na formularzu zgłoszeniowym przygotowanym przez Organizatora • Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie