I Otwarty Turniej Koszykówki 5x5 o Puchar CNBA

Północna 36, Łódź 90-708, Poland pi09@interia.pl pi09@interia.pl
  • Where Łódź,
    Poland
  • When Event Start
    18:00

Z okazji Europejskiego Tygodnia Ruchu zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki do udziału w otwartym Turnieju 5x5 o Puchar Prezesa CNBA. Mecze odbywać się będą na dwóch lub trzech boiskach jednocześnie, w hali KS Społem Łódź przy ul. Północnej 36. Początek zmagań o godzinie 18:00. Jest to nietypowe wydarzenie, charakteryzujące się wieloma nowościami w porównaniu z innymi turniejami, rozgrywanymi w halach sportowych. Tym razem będzie zupełnie inaczej! Opierając się na doświadczeniu z towarzyskich meczów na Orliku, postanawiamy wdrożyć najlepsze rozwiązania do hali sportowej. Aby wziąć udział w turnieju 5x5 nie potrzebujemy karty zgłoszenia. Wystarczy, że o wyznaczonej godzinie rozpoczęcia (lub w każdej chwili po niej, aż do zakończenia rozgrywek) pojawisz się w hali i dołączysz do wybranej drużyny. Możesz także zabrać znajomych i z nimi stworzyć swój team. Gramy pięciu na pięciu, 5 minut lub do pięciu punktów (rzuty liczone za 1 i 2 punkty). Drużyna wygrywająca zostaje na parkiecie, przegrywająca chwilę odpoczywa. W trakcie imprezy można zmieniać skład bez żadnych przeszkód. Rywalizację umili muzyka, przygotowana we współpracy z graczami CNBA. Zostanie także przygotowane video z meczów, wywiadów, a także rozmów przeprowadzonych z uczestnikami oraz organizatorami. W połowie turnieju odbędzie się konkurs dla uczestników, w którym do wygrania będą gadżety koszykarskie. Dla najlepszych zawodników przewidziano drobne nagrody rzeczowe. Podczas spotkań zaplanowano także mini szkolenie dla wszystkich chętnych. Zawodnicy, kibice i sędziowie będą mogli spróbować swoich sił w teście biegowym, teście video czy też ze znajomości przepisów gry w koszykówkę oraz historii koszykówki. Jeden z sędziów PZKosz zaprezentuje ciekawe klipy video z wytycznymi na sezon 2015 / 2016. Więcej szczegółów oraz regulamin dostępne na stronie www.cnba.pl.